MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shifni veten tuaj ne te ardhmen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: shifni veten tuaj ne te ardhmen   Wed Jun 04, 2008 3:58 pm

Duke vėnė njė foto tuajen me karakteristika te ngjashme me ato te shembujve, do tė mund te shihni se si do tė jeni pleq, ose zezake, aziatike, manga etj. Ėshtė shumė zbavitese, provojeni!

mundohuni te vini foto pėrballė, jo ne profil dhe te jenė sa mė me drite. buzeqeshje
Me thoni pastaj se si ju ėshtė dukur vetja.http://www.dcs.st-and.ac.uk/~morph/Transformer/#terms
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
shifni veten tuaj ne te ardhmen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog