MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rezultatet e javes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

MesazhTitulli: Rezultatet e javes   Sun May 11, 2008 3:17 am

Superliga

Kastrioti Kr1 - 0Shkumbini Pe Beselidhja L1 - 0SK Tirana Skenderbeu K1 - 4Flamurtari V Dinamo Tiran2 - 0Besa Kavaje Partizani Ti2 - 0Vllaznia Shk Teuta Durres1 - 1KS Elbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: kategoria e pare   Sun May 11, 2008 1:04 pm

FT APOLONIA 5 - 0 GRAMSHI -
FT BYLIS 1 - 2 LACI - Video
FT ADA 3 - 2 POGRADECI -
FT BURRELI 2 - 0 BILISHT SPORT -
FT LUFTETARI 3 - 0 ERZENI -
FT TURBINA 2 - 1 DAJTI -
FT LUSHNJA 7 - 3 TEPELENA -
FT SOPOTI 1 - 0 NAFTETARI -
FT SKRAPARI 2 - 1 TOMORRI -
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Reanimator
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Tue May 13, 2008 10:16 pm

dhe sa ndeshje kan mbetur? jemi 4 pik larg fierakve Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Wed May 14, 2008 4:26 pm

kane mbetur edhe dy ndeshje , me tepelenen kete jave dhe me bylisin ne shtepi javen tieter , shpresojm te marim 6 pik . te presim se mos bene ndonje hap fallso apolonia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Reanimator
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 13/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Thu May 15, 2008 7:25 am

Me sa kam pare un ne TV,apolonia sikur i ka marre ndeshjet me dallavere...nuk e di por dhe ndeshjen e fundit lexova tek gazeta e sportit ne mos gaboj me naftetarin fitoi por gjykimi i ndeshjes ishte skandaloz..nejse...rendesi ka qe te marrim piket e mundshme dhe me nje ngjitje ne kategorine superiore se nuk e kemi vendin ketu ne... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Thu May 15, 2008 1:18 pm

Rezultatet e JAVES 32
Vllaznia 0-3 Dinamo
Partizani 2-0 Skenderbeu
Besa 2-0 Beselidhja
Tirana 1-2 Teuta
Elbasani 5-1 Kastrioti
Shkumbini 1-0 Flamurtari

Renditja pas JAVES 32
1. Dinama 32 41 67
2. Partizani 32 26 65
3. Besa 32 16 7 53
4. Elbasani 32 17 51
5. Shkumbini 32 5 47
6. Tirana 32 9 46
7. Vllaznia 32 2 45
8. Flamurtari 32 -2 43
9 Teuta 32 -11 35
10. Kastrioti 32 -19 35
11. Beslidhja 32 -23 31
12. Skenderbeu 32 -53 11
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Thu May 15, 2008 7:36 pm

dhe shkumbini ne vend te 5...

FOOOORCA SHKUMBINI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Wed Aug 27, 2008 12:09 pm

Te djelen u luajten ndeshjet e pare te edicionit te 70 te superliges shqiptare...

rezultatet e javes se par jane.. :

Java 1

Dinamo 0-0 Teuta
Shkumbini 4-1 Bylis
Besa 0-1 Flamurtari
Elbasani 0-0 Apolonia
Lushnja 0-1 Partizani
Vllaznia 0-0 Tirana


RENDITJA
1.Shkumbini 3

2.Partizani 3
3.Flamurtari 3
4.Dinamo 1
5.Teuta 1
6.Elbasani 1
7.Apolonia 1
8.Vllaznia 1
9.Tirana 1
10.Lushnja 0
11.Besa 0
12.Bylis 0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Thu Aug 28, 2008 5:36 am

hahah duket polska si e ehste tifoz i flaket pas shkumbinit shikoni si e ka nda shumbnin e ka von ma lart se tjeret hahahhahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Fri Aug 29, 2008 12:26 am

Ka mundesi te me shpjegoni pak se si funksionon?

Cfare kategorie eshte lushnja? (Ose me mire sa kategori ka dhe pak a shume cilat bejne pjese nga skuadrat).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Fri Aug 29, 2008 5:24 am

Burbuqe shkruajti:
Ka mundesi te me shpjegoni pak se si funksionon?

Cfare kategorie eshte lushnja? (Ose me mire sa kategori ka dhe pak a shume cilat bejne pjese nga skuadrat).

Eshte superliga ( me e larta).. ne superlige jan 12 ekipet me te mira ku bejn pjese:
Shkumbini
Partizani
Flamurtari
Dinamo
Teuta
Elbasani
Apolonia
Vllaznia
Tirana
Lushnja
Besa
Bylis

Kategira e pare ( pasuese e superliges)
Kategoria e dyt e me rradh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Fri Aug 29, 2008 12:27 pm

Sh. faleminderit!!!

D.m.th Superliga, kategoria e pare, e dyta etj.

Shume xhentil!!! Nuk ja kisha haberin fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Fri Aug 29, 2008 12:29 pm

edhe nje pyetje tjeter...Ti i ke radhitur sipas pikeve, apo keshtu kot se koti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sat Aug 30, 2008 2:28 pm

Burbuqe shkruajti:
edhe nje pyetje tjeter...Ti i ke radhitur sipas pikeve, apo keshtu kot se koti?

piket i ke ne te djathte te renditjes..

RENDITJA
1.Shkumbini 3

2.Partizani 3
3.Flamurtari 3
4.Dinamo 1
5.Teuta 1
6.Elbasani 1
7.Apolonia 1
8.Vllaznia 1
9.Tirana 1
10.Lushnja 0
11.Besa 0
12.Bylis 0


TAPA-aka-EPPK shkruajti:
hahah duket polska si e ehste tifoz i flaket pas shkumbinit shikoni si e ka nda shumbnin e ka von ma lart se tjeret hahahhahahah

u ka nda vet Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sat Aug 30, 2008 5:59 pm

Po mire o PolskaAlb, ti ver partizanin ose flamurtarin ne vend te pare, sepse edhe ata me 3 pike jane...

Qesh mire kush qesh i fundit...

Kush e fitoj superligen sezonin qe shkoi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sun Aug 31, 2008 12:29 pm

Burbuqe shkruajti:
Po mire o PolskaAlb, ti ver partizanin ose flamurtarin ne vend te pare, sepse edhe ata me 3 pike jane...

Qesh mire kush qesh i fundit...

Kush e fitoj superligen sezonin qe shkoi?

po nuk mund te vej partizanin dhe flamurtarin sepse shkumbini ka golavarzhd me te mire...

ate them edhe une burbuqe... Wink

Dinamo e fitoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sun Aug 31, 2008 1:00 pm

o polskaAlb cfare eshte golarazhdi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sun Aug 31, 2008 1:02 pm

doja te thosha "Golavarzhd"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sun Aug 31, 2008 1:59 pm

golavarazhdi eshte sa gola ke shenuar dhe sa ke henger...

Shkumbini ka shenuar 4 dhe ka henger 1,ndersa flamurtari me partizonin kan shenuar vetem nga 1 dhe nuk kane henger asnje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Sun Aug 31, 2008 3:20 pm

AHA, MIRE
FLM...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Wed Sep 03, 2008 12:10 pm

Burbuqe shkruajti:
o polskaAlb cfare eshte golarazhdi?

po qesh aq shum sa se ke iden me golarazhdin tend

po kur te dal bylisi i pari kini per te par juve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Thu Sep 04, 2008 1:56 pm

epo mire o sara, ka edhe inorant ne fushen e sportit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   Thu Sep 04, 2008 7:12 pm

Java e 2-te 30-31.08.2008
Dinamo 3-1 Shkumbini
Bylis 2-3 Besa
Flamurtari 0-1 Elbasani
Apollonia 2-0 Lushnja
Partizani 1-2 Vllaznia
Teuta 0-1 Tirana

RENDITJA
Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket

1. Dinamo 2 1 1 0 3:1 2 4
2. Apollonia 2 1 1 0 2:0 2 4
3. Vllaznia 2 1 1 0 2:1 1 4
4. Tirana 2 1 1 0 1:0 1 4
5. Elbasani 2 1 1 0 1:0 1 4
6. Shkumbini 2 1 0 1 5:4 1 3
7. Besa 2 1 0 1 3:3 0 3
8. Partizani 2 1 0 1 2:2 0 3
9. Flamurtari 2 1 0 1 1:1 0 3
10. Teuta 2 0 1 1 0:1 -1 1
11. Lushnja 2 0 0 2 0:3 -3 0
12. Bylis 2 0 0 2 3:7 -4 0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rezultatet e javes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rezultatet e javes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Demokracia nė Veprim" jep rezultatet preliminare
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» FOTO E JAVĖS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Futbolli-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs