LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cili eshte kuptimi i nickut tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: cili eshte kuptimi i nickut tuaj   Wed Jun 04, 2008 1:17 pm

e hapa kete tem per vete faktin se po shof shume veta qe rregjistrohen me nicke. Na e thoni dhe ne ca dmth ka nicky juaj


I imi eshte emri im Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: cili eshte kuptimi i nickut tuaj   Wed Jun 04, 2008 1:20 pm

TAPA aka EPPK

tapa- kam qen pianec i keq..

aka= also known as (gjithashtu i njohur si)

E= shkronja e pare e emrit
P= shkronja e pare e plakut
P=shkronja e pare e peqinit
K= shkronja e pare e mbiemrit

ka lezet kur e thu anglisht tapa aka e double p k
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: cili eshte kuptimi i nickut tuaj   Sun Jun 08, 2008 8:05 pm

nicke im eshte shkurtim i emrit ermira!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: cili eshte kuptimi i nickut tuaj   Mon Jun 09, 2008 5:58 pm

une e dua shume babin dhe babi me do shume mua Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cili eshte kuptimi i nickut tuaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cili eshte kuptimi i nickut tuaj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» DIDIAN SHTATORI:NESĖR VOTOHET... KUPTIMI SEMANTIKOR I FJALĖZĖS "VOTĖ"
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog