MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pergjigjuni "po" ose "jo"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Fri Jul 11, 2008 3:08 pm

jo..dmth varet Laughing

habiteni pas dyqaneve???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Fri Jul 11, 2008 10:32 pm

jo


mbaroni pas cokollatave?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Fri Jul 11, 2008 10:41 pm

jo
a je rracist/e?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sat Jul 12, 2008 12:19 am

Jo

Je optimist ne pergjithesi??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sat Jul 12, 2008 5:42 pm

poooo

a pin alkool??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sat Jul 12, 2008 11:01 pm

jo Smile

po duhanin??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sun Jul 13, 2008 11:51 am

jo

a i hani patllixhanat...?? Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sun Jul 13, 2008 1:18 pm

jo ,( preferoj bamjet!)


a do shkoni me pushime kete vere ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sun Jul 13, 2008 1:44 pm

NIKO shkruajti:
jo ,( preferoj bamjet!)


a do shkoni me pushime kete vere ?

haaaahaaahhaa prap me bamjet ky

jo

keni nip/mbese?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sun Jul 13, 2008 5:57 pm

jo

jeni rracista???

P.S.tama qenka i fiksuar pas bamjeve niku... Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Mon Jul 14, 2008 4:09 pm

jo

do ti japesh nje pjate bamje nikut?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Tue Jul 15, 2008 10:58 am

JOOOOOOOOO do haja vete njehere pastaj ēte ngelej per nikun rrezik s ngel hiē.

Do te qellonit dike me shpull pa e merituar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Tue Jul 15, 2008 12:57 pm

jo se ekam doren e rende dhe gjynaf pastaj

a rrini para tv shume ore ne dite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Wed Jul 16, 2008 4:24 pm

jo

a do jetonit ne nje shtepi me persona qe si njihni??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Thu Aug 28, 2008 5:34 am

Jo

A ju ka marr malli per Lushnjen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Thu Aug 28, 2008 1:23 pm

jo se nuk jam lushnjare. po per shqiperine po edhe pse kam ik prej 1 jave


do agjeroni kete muaj RAMAZANI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Fri Aug 29, 2008 5:14 am

Po.
Do u martonit me nje te huaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Fri Aug 29, 2008 12:58 pm

JO.

Do hidheshit ndonjehere me parashut? Keni guxim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Sat Aug 29, 2009 10:21 pm

Jo se kam frik
Jeni ne shkoll??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   Tue Feb 23, 2010 12:18 am

po...

keni mall per dike ne keto momente...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pergjigjuni "po" ose "jo"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pergjigjuni "po" ose "jo"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs