MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush mendoni e fiton Europianin????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:06 pm

Dhe pak dit na kan ngel na kampionati europian si jane patashikimet e juaja per kete kampionat???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:06 pm

Une e them me bindje te plot qe 100% fiton Italia...

Forca Italia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:20 pm

une me Italine kam qene gjithmone

dhe i uroj suksese dhe per ket vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:22 pm

Hallall Favi kena me i bo kater kupa europe kete vit se ne bote i kemi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:23 pm

e veshtir , eshte dobet sivjet italia , ishalla kalon grupin thuaj , pastaj u eshte rritur mendja edhe nga botrori ketyre , te shohim se ēdo bejne .ishalla per mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:29 pm

mos ta nij Niko se dhe ne boteror dobet ishim por kupen e morem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 02, 2008 4:31 pm

te drejt ke a tap zvarr zvarr e cuan deri ne fund keta si greqija europianin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Sun Jun 08, 2008 6:41 pm

FORZA ITALIA!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 09, 2008 6:11 pm

Kete vit edhe pse nuk e ka filluar mire do ta fitoj se s'ben Turqija.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 09, 2008 6:13 pm

Epo qe te merreshe edhe me sport, o Era, nuk ma merrte mendja.

HALLALL... GOCE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Tue Jun 10, 2008 12:29 pm

ehh o buqe, jane ca dhunti qe jo "te gjithe" i kane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Tue Jun 10, 2008 1:17 pm

pse paska ndonje problem pse merren vajzat me sport???

sa per mos te dal nga tema FORZA ITALIA !!!!!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Tue Jun 10, 2008 2:21 pm

a ha italia o favi na turperoj mbreme , edhe nje gabim tjeter edhe lamtumir europianit!
Ta shohi nga tv pastaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Tue Jun 10, 2008 2:31 pm

ska problem dhe po humbi
rendesi ka qe nuk humb tifozat Wink

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Tue Jun 10, 2008 2:40 pm

Ky eshte problimi mo favi se nje skuaker mbleth tifoza kur fiton sepse humbja vetem gjera negative sjell , gjithsesi shpresojm qe te fitoj dy ndeshjet e ardhshme , me rumanin edhe me francen (kjo e fundit eshte me e veshtira)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Fri Jun 13, 2008 9:34 am

Forca Italia do fitoj sot do e laj gabimin...Ohhh se harrova ngushellimet e mija te perzemerta per tifozet e gjermanis...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Fri Jun 13, 2008 12:41 pm

Te shohim se ēdo bejne sonte, Rumenet jane betuar se do marin hak , tifozet e rumanis ketu ne genova kan mare leje qe ne rast fitoreje te dalin e te festojn ne sheshin kryesor!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   Mon Jun 16, 2008 8:54 am

Me rumanin iku ime e niko po te shofim me francen..gjithsesi une si hum shpresat... Forca italia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush mendoni e fiton Europianin????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush mendoni e fiton Europianin????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranėn, tė dhėnat tona janė tė sakta
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Futbolli-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs