MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rekordmenja e forumit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 3:21 pm

TE nderuar antare dhe vizitor sot shpallim rekordmenen e forumit , e cila me nje kurajo te jeshtzakonshe , nje durim te papare , dhe me nje madhe per vendlindjen , qe ska koment , ka arritur te shenoj rekord ne kete forum per temat dhe shkrimet e saj.

kjo eshte : faviolaaaaaaaaaaaaaaaaa , nje duartrokitje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 3:59 pm

hahahaha faleminderit lal
ne fakt kenaqesia dhe respekti bejne te veten por dhe nga ana tjeter papunsia dhe merzitja vetem Sad bejne te veten

pastaj kam gjak lushnjari une oreeee

prit prit se shpejt eshte se kan marr vesh akoma te gjithe lushnjaret po shif si do e tregojne te gjihte veten me radhe Very Happy

priten te vijne shume miq se shpejti
Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 3:59 pm

Urime Faviola por mos te rritet menja dhe te na harrosh fare pastaj hahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 4:04 pm

do e bejme keshtu kush thyn rekord me postime do i dali emri tek kjo tema ok??

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 4:34 pm

dakort jam une , megjithse me ritmin qe ke ti as ne boten tjeter sdo na dali emri me duket!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 4:38 pm

drejt ke niko...une se kap dot ate me ate hap qe e ka nis ajo.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 4:39 pm

hahaha prandaj po mundohem te shtoj ca gjera me teper tani se me vone do jem ne pune dhe nuk do kem kaq kohe te lire sa kam tani:(
do jem vetem paraditeve dhe mbas ores 22:00
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   Mon Jun 02, 2008 10:48 pm

Shihe njoooneeeeen Laughing
Nje dite mungova dhe shfaaap me iku Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rekordmenja e forumit!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rekordmenja e forumit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog