MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Kėtė" apo "Atė"

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Wed Jun 11, 2008 1:35 pm

shokun... Very Happy Very Happy Very Happy

mamin apo babin.. Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Wed Jun 11, 2008 1:36 pm

babin babin Laughing


cel apo internet Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Wed Jun 11, 2008 6:16 pm

po marr celin se kam dhe internetin aty Laughing Laughing Laughingshi apo bore Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Wed Jun 11, 2008 10:12 pm

bore Very Happy


ore apo byrzylyk?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 12, 2008 12:51 pm

byrzylyk
vape apo ftohte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 12, 2008 12:53 pm

vap , (keshtu te shkonim qe te gjith ne plazh)

noti apo vrapi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 12, 2008 12:59 pm

noti

gomardare apo bracaqia? Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 12, 2008 1:08 pm

gomardare ( po kjo e fundit ēishte me favi?)

marinar apo polic?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 12, 2008 1:14 pm

polic

krevat tek apo dopjo


p.s bracaqia sherben per te notuar . Jane te ndara dhe vihen tek krahet. per femije te rritur perdoeret me teper

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Sat Jun 14, 2008 12:13 pm

me pelqejne numrat tek Very Happy

shikimin apo degjimin??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Sat Jun 14, 2008 4:36 pm

shikimin

vath apo unaze??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Tue Jun 17, 2008 2:37 pm

(byrzylyk) Very Happy vath

sms apo leter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Wed Jun 18, 2008 4:50 pm

leter


shetitjen apo kafe ne bar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 19, 2008 4:12 pm

kafe aty dhe ta pish ne kembe(jemi me impenjime ne goce) lol!

nje trendafil apo bizhuteri??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 19, 2008 7:32 pm

je trendafil (fantastike te ishin 2 i kuq e blu)


amerik apo arabi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Sat Jun 21, 2008 2:50 am

Ameriqi

fanta apo coca cola?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Mon Jun 23, 2008 7:35 pm

asnjeren po hajt per hater coca cola

liber apo internet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

MesazhTitulli: qefi   Thu Jun 26, 2008 4:38 am

ne disko apo ne pub
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 26, 2008 3:35 pm

o Eevis duhet te besh ti zgjedhjen njehere pastaj te pyesesh. pra edhe njehere:
liber apo internet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Thu Jun 26, 2008 4:47 pm

Internet se eshte me i zgjuar se libri hahaha


atehere po vazhdoj pyetjen e Eevisit disko apo pub?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Tue Jul 08, 2008 3:18 pm

aheng jan te dyja Very Happy Very Happy

shkolle apo pune?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Wed Jul 09, 2008 3:19 pm

shkollen

duhonin apo nargjilen??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Sun Aug 31, 2008 3:23 pm

NE DYSHIM SE C'ESH NARGJILA PO MARR DUHANIN EDHE PSE MA SHPIF...

SAREN APO FAVIN?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Sun Aug 31, 2008 6:37 pm

Eren Laughing

shkrepse apo cakmak??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   Sun Aug 31, 2008 8:07 pm

eshke, jam me te vjetren une Laughing Laughing Laughing

me apo pa?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Kėtė" apo "Atė"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"Kėtė" apo "Atė"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs