MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Sun Jun 01, 2008 6:24 pm

/me i jep favit nji megaaaa kisssssssssssss muq muq muq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Sun Jun 01, 2008 6:26 pm

ah sa i dashur ky siper Laughing
une nje mega kisss po ta kthej ty
nje tjeter e kam per nikon dhe nje per esmerken Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Sun Jun 01, 2008 6:30 pm

une ndonje puthje do ja jepja te gjith antareve por nje mega per sot i takon favit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Mon Jun 02, 2008 12:55 pm

une po ja jap nji puthje inerbes qe sna ka shkrujt as nji here..puc puc lali dhe bohu aktive....

se si po me vinte Favi me myll temen pa te puth edhe ty....kis kis..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Mon Jun 02, 2008 12:58 pm

mega kiss dhe per ty tape Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Mon Jun 02, 2008 1:00 pm

Faviola shkruajti:
mega kiss dhe per ty tape Very Happy

uau sa me shijoj ika lal se na shkoj vone...klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Mon Jun 02, 2008 11:15 pm

Ej lakuriqe siq po shihet dhe siq po duket ma paske dredh pak Shocked

Nje Tera kiss per favin kisssssssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Mon Jun 02, 2008 11:20 pm

vet e ke hap temen lol Laughing

mega kisss per te gjithe anetaret e regjistruar dhe ata qe priten te vijne
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Tue Jun 03, 2008 12:50 am

Mad Mad

Nje mega kiss per manolen pra

Laughing Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Tue Jun 03, 2008 12:55 am

i ke bere ftese ti eee hahaha lol

nje mega kiss per elonen atehere Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Wed Jun 04, 2008 5:58 pm

Hmmm ajt favioles Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Wed Jun 04, 2008 6:14 pm

iiiiiiiiii puthje me medyshje mooooo . puthje me gjithe zemer eshte muabeti Laughing

hajt se po ja jap nji tallit Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Wed Jun 04, 2008 6:24 pm

Po mendohesha ne met puth apo jo sepse nuk me ke puth ka ca kohe lol!

ne mos me thuaj talli ti mu Mad

Kissssssssssss faviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   Fri Jul 25, 2008 1:11 am

Nje mega kiss per Tallavain se na mori malli Sad

dhe e falenderoj shume-shume sepse me beri urimin me te bukur kete vit per ditelindjen
eeeee

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Cilit antare ne forum do i jepni nje mega kiss
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs