LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje nga Dark :P

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dark
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 26/10/2010

MesazhTitulli: Pershendetje nga Dark :P   Tue Oct 26, 2010 6:22 pm

Pershendetje te gjithme ,une jam Dark jam nga Lushnja me pelqeu ky forum dhe vendosa te regjistrohem
Shpresoj te jem e mirepritur
Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Princo
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 82
Join date : 26/09/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Dark :P   Tue Oct 26, 2010 11:07 pm

mir se paske ardhur uroj te kalosh sa ma bukur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje nga Dark :P
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» URIME NGA MIQĖT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog