MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Besh njė Grua & njė Burre Te Lumtur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Si Te Besh njė Grua & njė Burre Te Lumtur   Sun Jun 01, 2008 5:21 pm

Si Te Besh Te Lumtur njė GRUA?

pėr TE BERE TE LUMTUR njė GRUA DUHET vetėm TE JESH:

1- Mik
2- Shok
3- Dashnor
4- Vlla
5- Baba
6- Mesues
7- Edukator
8- Guzhinier
9- Karpentier
10- Hidraulik
11- Mekanik
12- Dekotues I Brendshem
13- Stilist
14- Seksolog
15- Gjinekolog
16- Ostetrik
17- Psikolog
18- Psikiater
19- Terapeutist
20- Guximtar
21- I Organizuar
22- Baba I mirė
23- Shume I Paster
24- Simpatik
25- Atletik
26- I Dhembshur
27- I Kujdesshem
28- Kavalier
29- Inteligjent
30- Fantazues
31- Krijues
32- I Embel
33- I Forte
34- I Kuptueshem
35- Tolerues
36- I Kujdesshem
37- Ambicioz
38- I Afte
39- Kurajoz
40- I Vendosur
41- I Besueshem
42- I Respektueshem
43- I Apasionuar
44- Qejf Beres
45- njė qė I pėlqen Pazari
46- njė qė Ska Telashe
47- Shume I Pasur
48- Mos Te Jesh Barre
49- njė qė Nuk Sheh Te Tjerat

NE TE NJEJTEN KOHE DUHET TE BESH KUJDES:
50- Te Mos Jesh Xheloz(Por As I Pa Interesuar)

51- Te Shkosh mirė Me Familjen E Saj(Por Jo Ti Kushtosh Me Shume Kohe Se Saj)
52- Ti Japesh Hapesiren E Saj(Por Te Tregohesh I Interesuar Se Ku Shkon)

GJITHASHTU ėshtė SHUME E RENDESISHME qė:

53- Mos Te Harrosh Datat E:
-Pervjetoreve(Dasma,Fejesa,Takimi I Pare)
-Diplomimit
-Diten E Emrit
-Mestruacionet

pėr Fat Te Keq,Edhe Sikur Ti Kushtosh Rendesi Ketyre Udhezimeve Nuk Ju Jep Garanci 100% pėr Lumturine E Saj,Sepse Mund Te Ndjehet E Mbytur Nga njė jetė Shume E Mbushur Me Kujdes Dhe Dashuri Dhe Mund Te Arratiset Me Te Parin "Bir-K.....-Bohemian-Te Dehur-Endacak" qė Takon....Duhet Te jetė pėr kėtė Shkak qė Zoti(Vullneti i tij...)Tha: "Dashuroje"!! Por Nuk Tha Kurre:"Kuptoje!!!!"


SI TE BESH TE LUMTUR njė BURRE:

1-T'JA JAPESH
2-MOS TI CASH TRAPIN!!!!!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Si Te Besh njė Grua & njė Burre Te Lumtur   Sun Jun 01, 2008 5:40 pm

haa haaaaaaa e fort kjo bravo faviola
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Si Te Besh njė Grua & njė Burre Te Lumtur   Wed Jun 04, 2008 5:49 pm

e pra na jepni
E mos na cani lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Te Besh njė Grua & njė Burre Te Lumtur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Te Besh njė Grua & njė Burre Te Lumtur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs