LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar   Fri Jul 09, 2010 3:44 am

.Njė ngjarje e rėndė ka tronditur qytetin e Lushnjės rreth mesnatės, kur njė person u qėllua pėr vdekje me armė me silenciator
Sipas komisariatit tė Policisė sė Lushnjės, qė ka mbėrritur menjėherė nė vendngjarje, viktima ėshtė Gerti Lala, 27 vjeē. I riu u qėllua nė lagjen "Skėnder Libohova" nė vendin e quajtur “Ypsiloni” me njė pistoletė me silenciator. Plagėt e marra shkaktuan vdekjen e Lalės para se ai tė mund tė merrte ndihmėn e parė mjekėsore.

Uniformat blu nisėn menjėherė hetimet pėr tė zbardhur motivet dhe autorėt e kėtij krimi, qė pėr momentin mbeten ende mister


top-channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnjė, ekzekutohet njė 27 vjeēar
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė 16 vjeēare bėhet nėnė nė minutat e para tė 2015'ės
» Lezhė, vret vėllanė pėr tokėn, arrestohet 47-vjeēari
» 5 shqiptarė tė vrarė nė Kumanovė, nė mesin e tyre njė vajzė 8 vjeēare
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe
» Gjendet i masakruar biznesmeni 38 vjeēar nga Vlora

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog