LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje te gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Flavio
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 1
Join date : 04/07/2010
Age : 23
Location : Trento-Itali

MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve   Sun Jul 04, 2010 11:15 am

pershendetje quhem flavio jam 16 vjec dhe banoj ne itali...
Nje pershendetje nga italia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Agim Shkodra
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 85
Join date : 28/07/2010

MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve   Wed Jul 28, 2010 11:45 am

Pershendetje te gjithe atyre qe jane antare ,por edhe atyre qe vizitojne kete forum.
Atyre ,qe ne fillim duan Lushnjen pastaj Shqiperine;sepse duke qene lushnjare,po nuk deshe Lushnjen s'ke si te duash Shqiperine. Agim Shkodra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pershendetje te gjitheve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog