LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sennia mes jush

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Sennia
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 6
Join date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Sennia mes jush   Sun May 02, 2010 3:52 pm

Pershendetje nga Sennia

Edhe nje lushnjare me teper ne mesin tuaj. Urime per forumin, mjaft i kendshem. Shpresoj tia kaloj kendshem me bisedemet ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dark
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 2
Join date : 26/10/2010

MesazhTitulli: Re: Sennia mes jush   Tue Oct 26, 2010 6:25 pm

Pershendetje Sennia sta paska vare njeri me duket Very Happy
Mire se te gjeta Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sennia mes jush
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com