LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albanet, etimologjia e ketij emri historike (1)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Avram Mitro Xhumara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 45
Join date : 11/01/2010

MesazhTitulli: Albanet, etimologjia e ketij emri historike (1)   Tue Mar 30, 2010 1:47 am

disa shkrimeme interes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albanet, etimologjia e ketij emri historike (1)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Nga albumi i Jusuf Buxhovit:Foto historike
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Ēėshtja kombėtare-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog