LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ē'mendim keni pėr rregjistrimin e popullsis mbi baza fetare dhe tė kombesis?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 40
Location : Athine.

MesazhTitulli: Ē'mendim keni pėr rregjistrimin e popullsis mbi baza fetare dhe tė kombesis?   Sun Feb 07, 2010 1:55 am

Ju ftojė tė gjithėve tė jepni mendimin tuaj pėr kėtė ēėshtje kaq pikante.
Siē edhe mund tė jeni nė dijeni, kjo mėnyrė rregjistrimi, ashtu siē ėshtė formuar e projektuar, ka ndezur debate tė zėllshme nė gjithė botėn shqiptare.


Njė reagim p.sh, mund ta ndiqni edhe me poshtė nga at-Nikolla Marku.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ē'mendim keni pėr rregjistrimin e popullsis mbi baza fetare dhe tė kombesis?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com