LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gėzuar vitin e ri 2010

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 40
Location : Athine.

MesazhTitulli: Gėzuar vitin e ri 2010   Sun Jan 03, 2010 7:49 pm

I urojė gjithė Lushnjarve dhe gjithė shqiptarėve kudo qė ndodhen Gėzuar vitin e ri.
Urojė qė ky vit, tė siell fatė dhe lumturi nė shtėpit tuaja, tė siell, gėzim, mirėsi e begati.
Urojė qė ky vit, tė jetė viti i suksesit dhe i plotėsimit tė ėndrrave tuaja...
Urimet mė tė pėrzemėrta nga unė dhe stafi i Lushnja.com
Gėzuar..... Gėzuar..... Gėzuar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Gėzuar vitin e ri 2010
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!
» Urime Kėrshėndellat dhe Vitin e Ri 2010!
» Urime Krishtėlindjet dhe Vitin e ri 2016
» Faik Krasniqi: Gezuar Vitin e Ri
» Gėzuar Ditėlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajės tim Xhavitit!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com