LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te Dhena pėr Ekipet Shqiptare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Te Dhena pėr Ekipet Shqiptare   Sun Jun 01, 2008 1:59 pm

kėtu Do Te Gjeni Link Te Faqeve Ku Mund Te Shihni Te Dhena Mbi Ekipet Kryesore Shqipetare

Tirona

http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=tirana

Elbasanit
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=elbasani

Teuta
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=teuta

Partizoni
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=partizani

Dinamo
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=dinamo


Lushnja

http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=lushnja

Shkumbini
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=shkumbini

Vllaznia
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=vllaznia

Besa
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=besa

Skenderbeu
http://www.albaniasoccer.com/al/index.php?topmenuitem=skenderbeu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Te Dhena pėr Ekipet Shqiptare
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tregime nga gratė shqiptare
» Thenie nga Personalitete te Ndritura Shqiptare
» Letėrsia shqiptare
» Veshje Popullore Shqiptare
» Mafia shqiptare dhe mafia shqipfolėse

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Sporti shqipetar-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog