LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 2Princo585prej Sat Oct 16, 2010 4:42 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Princo350prej Sun Oct 03, 2010 7:48 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Avram Mitro Xhumara554prej Wed Jul 28, 2010 12:53 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0etmond362prej Mon Mar 15, 2010 2:50 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Ledi605prej Tue Jul 07, 2009 3:35 pm
Ledi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1etmond484prej Wed Jun 10, 2009 11:11 am
erjola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Burbuqe566prej Sun May 17, 2009 11:40 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18Burbuqe1390prej Sun May 17, 2009 11:24 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1etmond454prej Sun May 17, 2009 11:09 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0gloria395prej Sat Feb 14, 2009 3:54 pm
gloria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2gloria404prej Sat Dec 27, 2008 1:35 am
grace Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0NIKO364prej Tue Dec 16, 2008 4:39 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3gloria960prej Sat Nov 29, 2008 1:03 am
grace Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3NIKO866prej Sun Nov 23, 2008 10:39 pm
gloria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16NIKO978prej Sat Nov 22, 2008 2:08 am
gloria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Burbuqe459prej Fri Nov 21, 2008 2:33 pm
gloria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2NIKO582prej Tue Sep 16, 2008 3:01 pm
Sara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15Mel C1006prej Thu Sep 04, 2008 1:52 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Mel C2604prej Fri Aug 29, 2008 12:35 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11NIKO720prej Fri Aug 29, 2008 12:08 am
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5NIKO485prej Thu Aug 28, 2008 6:04 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Mel C1433prej Sat Jun 14, 2008 10:26 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Moderators
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com