LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 24Esmerja2469prej Tue Oct 12, 2010 10:05 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 13era1241prej Fri Oct 08, 2010 4:40 pm
angel girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11amaraldo679prej Fri Aug 20, 2010 1:16 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16Esmerja1022prej Sun Aug 15, 2010 6:11 pm
Leona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1ermaltoli686prej Wed Feb 10, 2010 8:44 am
prishtinasi-1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4ermaltoli439prej Fri Jan 29, 2010 2:33 pm
luan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Mel C743prej Sat Sep 05, 2009 1:37 am
GoldeN Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18NIKO10053prej Sat Aug 29, 2009 10:34 pm
Engjellusha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9Mel C1366prej Fri Jun 12, 2009 2:55 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Sara795prej Thu Jun 11, 2009 12:25 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11NIKO573prej Thu Jun 11, 2009 12:17 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9NIKO521prej Thu Jun 11, 2009 12:10 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Mel C665prej Thu Jun 11, 2009 12:06 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1etmond662prej Wed Jun 10, 2009 11:16 am
erjola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 9etmond538prej Wed May 13, 2009 10:48 am
gloria Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0etmond326prej Mon May 11, 2009 3:08 pm
etmond Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4NIKO470prej Thu Feb 05, 2009 11:38 am
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 15NIKO751prej Fri Nov 28, 2008 12:31 am
Sara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4NIKO451prej Wed Nov 12, 2008 5:45 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Sara396prej Tue Sep 16, 2008 7:16 am
TAPA-aka-EPPK Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5NIKO418prej Mon Sep 01, 2008 5:54 pm
pocerina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Esmerja464prej Fri Aug 29, 2008 7:19 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6polskaALB411prej Fri Aug 29, 2008 6:49 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1NIKO485prej Thu Aug 28, 2008 5:02 pm
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
79er-cami3385prej Wed Jul 23, 2008 2:52 pm
er-cami Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Mel C438prej Tue Jul 01, 2008 4:47 pm
Jonida1981 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Mel C428prej Tue Jul 01, 2008 4:34 pm
Jonida1981 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6era481prej Tue Jul 01, 2008 4:26 pm
Jonida1981 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Esmerja570prej Tue Jul 01, 2008 4:21 pm
Jonida1981 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7NIKO5639prej Tue Jul 01, 2008 12:48 am
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 19Esmerja1431prej Tue Jul 01, 2008 12:33 am
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Mel C561prej Mon Jun 30, 2008 6:15 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1NIKO788prej Wed Jun 18, 2008 9:54 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0NIKO448prej Sun Jun 08, 2008 7:27 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Mel C473prej Sat Jun 07, 2008 7:23 am
TAPA-aka-EPPK Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Esmerja639prej Wed Jun 04, 2008 11:43 pm
Zeni Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12Esmerja1373prej Wed Jun 04, 2008 7:54 pm
Tallava! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Mel C525prej Wed Jun 04, 2008 4:35 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Mel C445prej Mon Jun 02, 2008 12:46 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Mel C628prej Mon Jun 02, 2008 12:35 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5NIKO1431prej Sat May 31, 2008 10:43 pm
Esmerja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0NIKO492prej Wed May 21, 2008 3:46 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Moderators
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com