LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 2leonardo1061prej Sat Oct 30, 2010 11:47 am
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Dark753prej Tue Oct 26, 2010 11:07 pm
Princo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Sennia1588prej Tue Oct 26, 2010 6:25 pm
Dark Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Princo744prej Tue Sep 28, 2010 6:39 pm
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Flavio1230prej Wed Jul 28, 2010 11:45 am
Agim Shkodra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2juna935prej Tue Apr 13, 2010 12:05 pm
VISSARION_LUSHNJA_HITLER Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17Engjellusha2346prej Tue Apr 13, 2010 11:58 am
VISSARION_LUSHNJA_HITLER Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Tallava!1216prej Thu Feb 04, 2010 3:31 pm
tina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1drilonn546prej Fri Sep 04, 2009 6:51 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4ELONA498prej Fri Jul 10, 2009 10:37 pm
GoldeN Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10Mel C466prej Thu Jun 11, 2009 12:21 pm
KLEA Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4ciccio460prej Mon Jun 08, 2009 1:41 am
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6lushnja zemra jon759prej Mon Jun 08, 2009 12:44 am
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26stilltoni3156prej Wed Jun 03, 2009 4:20 pm
erjola Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Artemis406prej Sat May 16, 2009 11:21 pm
lushnja zemra jon Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6aLbio1466prej Fri Feb 13, 2009 11:43 am
aLbio1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Erxhi479prej Fri Jan 09, 2009 1:46 pm
VISSARION_LUSHNJA_HITLER Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2amaraldo401prej Thu Dec 04, 2008 3:23 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3xheladin383prej Fri Nov 28, 2008 12:43 am
Sara Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1L-E-O333prej Thu Nov 06, 2008 6:09 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4ADA361prej Mon Sep 01, 2008 1:30 am
Burbuqe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3No_caller_ID437prej Wed Aug 27, 2008 1:26 am
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8er-cami440prej Tue Aug 05, 2008 11:55 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2klei554prej Mon Jul 14, 2008 11:35 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Silvi390prej Sun Jul 06, 2008 5:35 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Eevis377prej Fri Jul 04, 2008 12:08 pm
TAPA-aka-EPPK Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2malton374prej Thu Jul 03, 2008 1:10 pm
NIKO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Reanimator369prej Fri Jun 27, 2008 10:09 am
Eevis Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2fotogemelli377prej Mon Jun 09, 2008 5:40 pm
Mel C Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7klarko418prej Sat Jun 07, 2008 9:07 am
Tallava! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5ULTIMO372prej Thu Jun 05, 2008 8:24 pm
era Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Esmerja437prej Thu Jun 05, 2008 8:17 pm
era Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Moderators
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog